אודות

א.מ קיסואני תעשיות זכוכית בע״מ

א.מ קיסואני תעשיות זכוכית בע״מ קיימת מאז 1995 ומספקת שירות לקבלנים, מלונות,משרדים גדולים, למגזר העיסקי ולמגזר הפרטי.

א.מ תעשיות זכוכית בע״מ היא אחת החברות הגדולות במשק ועבדה עם מאות לקוחות מרוצים בינהם גם, שכטר נדלן, ברזני נדלן, סנימה סיטי ועוד רבים.

אנו שואפים לספק את השירות הטוב ביותר ואיכות המוצר, כך שהלקוחות שלנו יוכלו להיות שקט נפשי בידיעה שהם מקבלים את התמורה הטובה ביותר עבור כספם. אנו מתגאים בביצוע האיכות שלנו ובשירות לקוחות מעולה. אנו מחויבים ליצור מוצרי זכוכית יפים ופונקציונליים שיחזיקו מעמד לאורך שנים.

מפעל ייצור זכוכית מתקדם המייצר מוצרי זכוכית בהתאמה אישית.

  • ייצור מקלחונים בהתאמה אישית מזכוכית מחוסמת 8 מ”מ בטיפול מקיף נגד אבנית.

  • חיפוי זכוכית למטבח, הקיים בצבעים, טקסטורות ועיצובים שונים. הייצור במקום מבטיח שניתן להתאים את התהליך לצרכים שלכם. זוהי 

  • מעקות זכוכית עובדים מצוין בחלק הפנימי או החיצוני של הבית שלך. מעקות זכוכית מושלמים גם לאזורי בריכה או ספא.

  • מספקת מראות מותאמות אישית לצרכי הבית שלך. בין אם זו מראה לאמבטיה או סוג אחר של מראה, אנחנו יכולים לספק לך את מה שאתה צריך.

  • אנחנו יכולים לעשות את כל העיצוב, הייצור וההתקנה של דלתות זכוכית, מחיצות זכוכית .

למה לבחור בא.מ קיסואני תעשיות זכוכית בע״מ?

אנו תמיד קשובים בכל הנוגע לביצוע התחייבויותינו תוך ביצוע עבודות בנייה של לקוחותינו. חברתנו מספקת אחריות על כל מוצרינו ואינה מאפשרת פגמים בתהליך ההתקנה, תוך פיקוח על בקרת איכות קפדנית של כל המערכת לפני ההתקנה.

כאשר אתה שוכר את הצוותים המקצועיים שלנו להתקנת זכוכית, אתה מקבל את הטכניים המומחים והטובים ביותר . מומחי ייצור והתקנת הזכוכית שלנו הם בעלי ניסיון רב וידע טכני בהרכבת זכוכית למתחם שלך. אנו יודעים איזה סוג של פתרון זכוכית יכול לעבוד הכי טוב עבור איזורים בבית ובעסקים שלך.

החברה שלנו עוזרת לך ליצור ולהגשים פרויקטים בהתאם לדרישות שלך. אנו מתאימים את המערכות שלנו כך שיעבדו עבור החלל שלך. הצוות הטכני המקצועי והמנוסה שלנו תמיד בחיפוש אחר המוצרים ופתרונות העיצוב הטובים ביותר. עבור הפרויקטים שלך.

לכל מקום שאתה מסתכל זכוכית מקשטת משטחים ומבנים. למתקני זכוכית למגורים ולמסחר יש אטרקטיביות והגנה כפולה. לכן התקנת זכוכית נכונה המבוצעת על ידי מומחים מוסמכים היא בעלת חשיבות עליונה. אנו מספקים את הניסיון והשירות הכנה הדרושים כדי שהלקוחות ירגישו בנוח.

מחפש חברת זכוכית במחיר סביר, שתספק לך שירות זגגות זכוכית באיכות מעולה?

מהתקנות עבודות זכוכית אדריכליות תכנון מחדש ושיפוצים ועד התקנת מקלחונים, אנו מספקים שירותי התקנת זכוכית וזיגוג מקצה לקצה לכל סוגי הנכסים למגורים ולמסחר. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו כדי לספק להם שירות התקנת זכוכית מעולה.

חברתנו מתמחה במערכות זיגוג חדשניות לאזורי בניה, אזורי מחסר, קניונים, לבית ולמשרד. המטרה העיקרית שלנו היא לוודא שאנו עומדים בדרישות השוק ומספקים ללקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר. אנו מתחייבים לספק את המוצרים האיכותיים ביותר והתקנה בזמן. צור איתנו קשר עכשיו כדי לעשות צעד לתוך עתיד הבנייה!