מחיצות זכוכית

תוכן עניינים

מערכת קירות מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית מהוות פתרון פופולרי מאוד במשרדים וחללים עסקיים. יחד עם זאת, מתברר כי בהתאמה נכונה, הן יכולות להיות אפילו בעלות ערך אסתטי ופרקטי, לשימוש בבית. נסביר בשורות הבאות על סוגים שונים של מחיצות זכוכית, מהם היתרונות שלהם והמאפיינים. 

מחיצות קירות זכוכית יכולות להעלות את איכות סביבת העבודה שלך מדרגה או שתיים.

א.מ קיסואני תעשיות זכוכית בע״מ מייצרת מגוון רחב של מערכות מחיצה יוקרתיות לקירות זכוכית, מחיצות זכוכית למשרדים או מחיצות זכוכית לחדרים, שתוכננו במיוחד כדי לשפר את הפנים והחוץ של מקום מסחר, עסקים ומגורים. מחיצת זכוכית מעניקה מראה מודרני לחדר או למשרד. מחיצות הזכוכית הן גם עמידות ועמידות לאורך זמן, מה שהופך אותן לקלות לניקוי ותחזוקה.

מחיצות זכוכית, או המוכרות יותר בשם קירות זכוכית, הן לוחות זכוכית שאינן נושאות עומס המעניקים לחלל המשרדים תחושה נחוצה של תחכום ויוקרה. קירות משרדים מזכוכית מציעים דרך יצירתית של פרטיות המושגת בדרך כלל על ידי חדרים נפרדים, אולם הם מציעים יתרונות רבים מלבד ריכוז. קירות מחיצות זכוכית מושלמים למשרדים, לשימוש בבית, כמו גם לשימוש מקומי ומסחרי מבוסס עסקים.

מחיצות זכוכית

סוגים של מחיצות זכוכית

ניתן לחלק את מחיצות הזכוכית לכמה וכמה סוגים אפשריים. למשל: 

 • מחיצות זכוכית למשרדים – מדובר בפתרון פופולרי לכל סוגי המשרדים. מחיצות זכוכית למשרדים מעניקות אפשרות לעמדות עבודה אישיות, תוך חיסכון בשטח המשרד ושמירה על תחושה של מרחב רחב ונעים. 
 • מחיצות זכוכית דקורטיביות לבית – מדובר בפתרון שיכול לשמש ליישומים שונים בבית. למשל, יכול להתאים להפרדת אזור המקלחת או המקלחון, ליצירת נישת עבודה ואפילו להפרדה של חדר גדול, לשני חללים שונים. ניתן לשדרג את המחיצות על ידי שיפורים בצבע או בעיצוב למי שמעוניין. 
 • מחיצות זכוכית מתקפלות – פתרון מיוחד שמאפשר “ללכת עם ולהרגיש בלי”. כלומר, כאשר רוצים אזור מופרד או פינה פרטית, פותחים את המחיצה. כאשר רוצים להגדיל את החלל, מקפלים את המחיצה והחדר נראה גדול ורחב ידיים. 

מחיצות זכוכית למשרדים

ניתן להצביע על מגוון רחב של יתרונות בהתקנת מחיצות זכוכית למשרדים. למשל:

 1. שדרוג סביבת העבודה בתוך פרק זמן סביר – ניתן להקים מחיצות זכוכית למשרדים בתוך פרק זמן די נוח וללא צורך בהכנת תשתית הנדסית יקרה. 
 2. נראות מרהיבה – מחיצות זכוכית למשרדים מעניקות מראה מאוד מודרני, יפה ומה שמכונה, מראה נקי. 
 3. ניצול נכון של שטח – חלוקת החלל על ידי המחיצות מאפשרת לשפר את ניצול החלל בצורה מיטבית. נוח מבחינה פרקטית ואף חסכוני (זה יכול לחסוך מעבר למשרד גדול יותר ויקר יותר). 
 4. אווירה משותפת אך גם חלל פרטי – מחיצות זכוכית מאפשרות שמירה על תחושה מלוכדת של עובדי המשרד, תוך שמירה על חללי עבודה אישיים. 
 5. ניתן לשלב במחיצות חומרים מבודדי רעש. בצורה כזאת יוצרים פינות עבודה שקטות יותר ושיפור פרודוקטיביות של העובדים. 
מחיצות זכוכית
מחיצות זכוכית
מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית לבית

בהתקנה של מחיצות זכוכית לבית אפשר לציין גם כן כמה יתרונות מעניינים: 

 1. התאמה לכל עיצוב פנים – המחיצות מזכוכית הן בעלות מראה שמשתלב נהדר עם כל סגנון אדריכלות ביתי. מתאים לעיצוב וינטג’, כפרי, עיצוב הייטקיסטי או רטרו ועוד. 
 2. קלות לניקוי – את המחיצות הללו קל ונוח מאוד לנקות. 
 3. שדרוג יחידת הורים – על ידי התקנה של מחיצת זכוכית לאמבטיה אפשר להפריד בין חדר רחצה קטן לבין חדר השינה של ההורים. 
 4. יצירת חללים פרקטיים ופרטיים – ניתן להוסיף חללים לבית, במטבח, למקלחון ולכל מטרה עיצוב או מעשית שרוצים. 

שאלות נפוצות ותשובות בנושא מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית הן פתרון עמיד ואיכותי ביותר, כאשר עושים שימוש בזכוכית מתאימה. כך לדוגמא ניתן להקים מחיצות מזכוכית מחוסמת או מזכוכית בשכבות. 

ניתן לשפר מחיצות זכוכית בדרכים שונות. למשל, אפשר להזמין מחיצה מזכוכית בצבע אטום ולא שקוף (או אטום למחצה). ניתן להזמין מחיצות זכוכית דקורטיביות עם הדפסות של עיטורים, מיתוג, מילים ועוד. 

המחיר נקבע על פי מאפיינים שונים. מחיצות זכוכית מחיר נקבע על פי עובי הזכוכית, מאפייני צבע הזכוכית, גודל המחיצה ושיפורים נוספים במידת הצורך. 

הזמנת המחיצות – רק בחברה מתמחה שמבצעת התקנות על פי התקן ועושה שימוש בזכוכית מעולה ועבודה קפדנית ומדויקת. 

מחיצות זכוכית