מקלחונים

התקנת מקלחונים בעיצוב אישי

מחפש דרך להגביר את האטרקטיביות של חדר האמבטיה שלך במהלך השיפוץ שלך? מארזים חסרי מסגרת ודלתות אמבטיה מזכוכית הם דרך מצוינת להפוך את חדר האמבטיה שלכם לאטרקטיבי יותר, ולספק מראה מלוטש ומודרני שבטוח ירשים את כל מי שנכנס לחדר האמבטיה שלכם.

דלתות מקלחת ומגני התזות הם פתרונות עכשוויים פופולריים מאוד למקלחות ואמבטיות. הם נראים מסוגננים, יוצרים תחושה של יותר מרחב ומעניקים לחדר האמבטיה שלך מראה רענן. אנו יכולים לייצר דלתות מקלחת ומגני התזות בכל גודל וצבע שיתאימו לעיצוב חדר האמבטיה שלכם.בעבר, רוב עיצובי המקלחונים בייצור דרשו מסגרות מתכת כדי להחזיק חלקי זכוכית במקומם. בדרך כלל, עיצובים אלה של דלתות מקלחת השתמשו בזכוכית דקה יחסית, ומתכת באיכות נמוכה. לעתים קרובות זה עלול להוביל לקורוזיה, ומים היו נוטים להצטבר במסגרת המתכת – מה שהופך אותם לקשים יותר לתחזוקה ולניקוי.

מקלחונים

עם זאת, כיום, דלתות זכוכית למקלחת ללא מסגרת מציעות דרך טובה יותר. הדלתות המדהימות הללו עשויות מזכוכית מחוסמת – זכוכית מיוחדת שנבנתה לעמידות, ומבטלת את הצורך במסגור מתכת לחלוטין. זה עוזר להפחית את הרעש החזותי, ומספק מראה אלגנטי יותר לחדר האמבטיה שלך! בנוסף לספק לך מראה חלק יותר במקלחת שלך, עיצובים ללא מסגרת קלים יותר לתחזוקה ולניקוי. אין מתכת מכוערת שיכולה לאסוף חלאות סבון, שאריות או קורוזיה – כך שניקוי ותחזוקה של דלת המקלחת חסרת המסגרת שלך היא פשוטה כמו לנגב אותה עם מנקה אריחים או

איך בוחרים מקלחון?

התקנת דלת מקלחת יכולה לעשות הבדל גדול במראה ובפונקציונליות של המקלחון שלך. כשאתה קונה דלתות חדשות, תראה במהירות סגנונות רבים לבחירה – כל אחד עם התכונות הייחודיות שלו, שיכולות להשפיע על אופן התפקוד או מראה אסתטי.

דלתות מקלחון מזכוכית בהתאמה אישית הן מגע חשוב בכל שיפוץ חדר אמבטיה. יש כל כך הרבה לחשוב עליו כשמחליטים על עיצוב זה, כולל גודל חיפוי הזכוכית והאם אתה רוצה דלת מקלחת או לא. הנה רק חלק מהגורמים שצריך לזהות על מנת לבחור דלת מקלחון מזכוכית להתקנה:

  • ערפול – הכוונה היא לשקיפות של דלת המקלחת. ככל שהדלת מעורפלת יותר, כך ניתן לראות פחות מבעד לזכוכית. ישנן מגוון שיטות ליצירת רמות שונות של ערפול בדלתות מקלחת.
  • צבע – גורם ברור, וכזה שתהיו להוטים לקבל מושלם כדי להבטיח התאמה עם שאר החדר.
  • עובי – עובי הזכוכית משפיע על מידת היציבות של הדלת שלך, וגם משפיע על משקל הדלת. דלת זכוכית כבדה יותר תצטרך להיות נתמכת כראוי
  • תקציב – דלת זכוכית שתתאים לטווח המחירים שלכם היא בעדיפות הגבוהה ביותר, ופריים גלס תשאף למצוא את דלת המקלחת המושלמת במסגרת המגבלות התקציביות שלכם.

ממוסגרות או חסרות מסגרת – עוד החלטה שיש לקבל, כאשר דלתות מקלחת ללא מסגרת הן בחירה פופולרית יותר ויותר בשל האסתטיקה המלוטשת שלהן. דלתות מקלחת ממוסגרות או ללא מסגרת מגיעות בסוגים שונים. סוג – ישנם מספר סוגים שונים של דלתות מקלחון, החל מדלתות הזזה ועד דלתות צירים.

ייצור – אנו מייצרים את דלתות הכניסה והחלונות הרצויים של חלון הראווה עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר

התקנה – השלב האחרון שלנו הוא התקנה בה צוות המתקינים המיומן שלנו יתקין את הדלתות או חלונות הראווה שלכם בדיוק ובמקצועיות כדי להשלים את הפרויקט בשביעות רצונכם המרבית.

 

מקלחונים