מראות

עיצוב, יצור והתקנה של מראות בכל גודל בעיצוב אישי

לעתים קרובות אתה צריך מראות או חלונות המיוצרים בגודל ובסגנון מותאמים אישית שיתאימו לעיצוב הפנים או החיצוני שלך א.מ. קיסואני תעשיות זכוכית בע״מ מייצרת מוצרי זכוכית ומראות בכל גודל, צבע וסגנון, בין אם זה מראת קיר, מראת ארון, דלתות מראות או חלונות זכוכית ייחודיים – אנו נגשים כל חזון מעצבים כמו גם נציע את הרעיונות שלנו במידת הצורך. אנו עובדים עם זכוכית מחוסמת, זכוכית רגילה, פרספקס, זכוכית חלבית, זכוכית צבועה ועוד

מראות

צורו אווירה מושלמת של חלל בחדרים שלך עם מראות מותאמות אישית.

 תן לאור טבעי לזרום לתוך הבתים שלך ותן לו מראה מרענן ומושך. בין אם אתה חובב חדר כושר או שאתה רוצה כזה כחלק מעיצוב הבית שלך. א.מ קיסואני תעשיות זכוכית יכולה לספק לך מראות מותאמות אישית מכל הסוגים. אנו מציעים מגוון רחב של מראות בהתאמה אישית החל ממראות לחדר כושר ביתי ועד למראות עתיקות. המראות המותאמות אישית שלנו זמינות במגוון סגנונות דקורטיביים. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות מראה מותאמים אישית שעוצבו בצורה מושלמת כדי להתאים לדרישות האסתטיות שלכם .

אנו מספקים מראות מותאמות אישית בצורות וגדלים שונים כדי לענות על העדפת הלקוח שלנו בהתאם. בין אם אתה רוצה ליצור סטודיו קטן לריקוד, חדר כושר או רוצה מראות מותאמות אישית לדלתות הארון שלך, אנחנו יכולים ליצור ולהתקין בדיוק את המראה המותאמת עבורך. מומחי התקנת המראות והזיגוג שלנו הם בעלי ניסיון רב ביצירת מראות מותאמות אישית. לא רק שאנו מייצרים אותם לשלמות, אלא נוכל להתקין אותם במהירות במתחם שלך, כך שהוא יכול להציע לבית שלך את המשיכה האסתטית הטובה ביותר

ייצור – אנו מייצרים את דלתות הכניסה והחלונות הרצויים של חלון הראווה עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר

התקנה – השלב האחרון שלנו הוא התקנה בה צוות המתקינים המיומן שלנו יתקין את הדלתות או חלונות הראווה שלכם בדיוק ובמקצועיות כדי להשלים את הפרויקט בשביעות רצונכם המרבית.

 

א.מ קיסאוני תעשיות זכוכית בע״מ יכולה לספק מראות מותאמות אישית שיגדילו את היופי של העיצוב תוך מתן מראה ייחודי. ניתן לחתוך את המראות המותאמות אישית הללו במגוון צורות וגדלים, ויוסיפו את הטאץ’ המיוחד לכל עיצוב. ניתן לחתוך את המראות לפי המפרט המדויק שלך כך שהן משתלבות בצורה מושלמת . אם יש לך את החזון, נוכל להגשים אותו.